KF2EDGRM-7.5-3P
MFR.Part #
KF2EDGRM-7.5-3P
JLCPCB Part #
C976481
Package
Push-Pull,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x3P 3 3P 400V 7.5mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS