KF7620-7.62-2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF7620-7.62-2P
JLCPCB Part #
C475104
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~22 1x2P 2 2P 32A 4 450V 7.62mm Green Through Hole 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS