KF137TM-15.0-5P
MFR.Part #
KF137TM-15.0-5P
JLCPCB Part #
C6392821
Description
-40℃~+105℃ 1 115A 15mm 1kV 1x5P 2~20 35 5 5P M5 Plugin Screw Terminal Blocks ROHS