KF67S-27.0-3P
MFR.Part #
KF67S-27.0-3P
JLCPCB Part #
C707808
Package
P=27mm
Description
-30℃~+120℃ 1 170A 1kV 1x3P 2/0~10 27mm 3 3P 50 Black With Cover Plate P=27mm Barrier Terminal Blocks ROHS