KF207RB-5.08-6P
MFR.Part #
KF207RB-5.08-6P
JLCPCB Part #
C3040469
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 1x6P 32A 4 5.08mm 6 630V 6P Push-Pull,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS