KF58CM-10.0-8P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF58CM-10.0-8P
JLCPCB Part #
C964515
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 12~22 1x8P 32A 4 750V 8 8P Black Mid Terminal Straight With Cover Plate 插件,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS