KF48RM-9.5-9P
MFR.Part #
KF48RM-9.5-9P
JLCPCB Part #
C964490
Package
Push-Pull,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x9P 32A 4 750V 9 9.5mm 9P Black Right Angle With Cover Plate 弯插,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS