KF2EDGRM-3.81-4P
MFR.Part #
KF2EDGRM-3.81-4P
JLCPCB Part #
C441270
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS