KF950-9.5-3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF950-9.5-3P
JLCPCB Part #
C475107
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~22 1x3P 3 32A 3P 4 750V 9.5mm Green Through Hole 插件,P=9.5mm Screw Terminal Blocks ROHS