KF37S-13.0-6P
MFR.Part #
KF37S-13.0-6P
JLCPCB Part #
C707793
Package
P=13mm
Description
-30℃~+120℃ 1 10 13mm 1x6P 57A 6 6P 750V 8~22 Black With Cover Plate P=13mm Barrier Terminal Blocks ROHS