KF2EDGKM-3.5-8P
MFR.Part #
KF2EDGKM-3.5-8P
JLCPCB Part #
C441113
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 1x8P 3.5mm 300V 8 8A 8P Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS