KF205R-10.0-4P
MFR.Part #
KF205R-10.0-4P
JLCPCB Part #
C7435761
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 16 1kV 1x4P 4 4P 4~18 76A Right Angle Plugin,P=10mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS