KF35HM-8.25-10P
MFR.Part #
KF35HM-8.25-10P
JLCPCB Part #
C964225
Package
Plugin,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 12~22 1x10P 2-Side 2.5 24A 450V 8.25mm Black Mid Terminal Straight 插件,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS