KF2EDGSS-3.5-3P
MFR.Part #
KF2EDGSS-3.5-3P
JLCPCB Part #
C3040496
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.5mm 300V 3P 8A Green Hinged (Snap On) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS