KF2EDGVC-5.08-5P
MFR.Part #
KF2EDGVC-5.08-5P
JLCPCB Part #
C441389
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x5P 300V 5 5.08mm 5P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS