KF88SAM-16.0-6P
MFR.Part #
KF88SAM-16.0-6P
JLCPCB Part #
C707768
Package
Plugin,P=16mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16 16mm 1kV 1x6P 6 6P 6~14 76A Black Straight With Cover Plate 插件,P=16mm Barrier Terminal Blocks ROHS