KF2EDGVM-3.5-8P
MFR.Part #
KF2EDGVM-3.5-8P
JLCPCB Part #
C441413
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x8P 3.5mm 300V 8 8P Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS