KF28C-7.62-7P
MFR.Part #
KF28C-7.62-7P
JLCPCB Part #
C707614
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x7P 2.5 24A 250V 7 7.62mm 7P Black Mid Terminal Straight With Cover Plate 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS