KF206B-10.0-6P
MFR.Part #
KF206B-10.0-6P
JLCPCB Part #
C7435817
Package
P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 16 1x6P 4~18 6 67A 6P 800V Right Angle P=10mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS