KF2EDGVH-3.81-2*3P
MFR.Part #
KF2EDGVH-3.81-2*3P
JLCPCB Part #
C577613
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2x3P 3 3.81mm 300V 6P 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS