KF2EDGK-3.5-10P
MFR.Part #
KF2EDGK-3.5-10P
JLCPCB Part #
C440844
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10 10P 1x10P 3.5mm 300V 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS