KF2EDGVC-5.08-4P
MFR.Part #
KF2EDGVC-5.08-4P
JLCPCB Part #
C441388
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS