KF2EDGR-2.5-12P
MFR.Part #
KF2EDGR-2.5-12P
JLCPCB Part #
C441159
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 130V 1x12P 2.5mm 5A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS