KF2EDGSS-7.5-6P
MFR.Part #
KF2EDGSS-7.5-6P
JLCPCB Part #
C3040509
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x6P 400V 6 6P 7.5mm Green Plug P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS