KF2EDGV-7.5-2P
MFR.Part #
KF2EDGV-7.5-2P
JLCPCB Part #
C976419
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x2P 2 2P 400V 7.5mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS