KF2EDGSS-3.5-5P
MFR.Part #
KF2EDGSS-3.5-5P
JLCPCB Part #
C3040498
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.5mm 300V 5 5P 8A Green Hinged (Snap On) P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS