KF2EDGKD-3.81-12P
MFR.Part #
KF2EDGKD-3.81-12P
JLCPCB Part #
C441080
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 12 12P 16~28 1x12P 3.81mm 300V 8A Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS