KF2EDGKN-3.5-3P
MFR.Part #
KF2EDGKN-3.5-3P
JLCPCB Part #
C2923000
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 16~28 1x3P 3 3.5mm 300V 3P Green Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS