KF2EDGR-5.08-9P
MFR.Part #
KF2EDGR-5.08-9P
JLCPCB Part #
C441211
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x9P 300V 5.08mm 9 9P Board Side/Socket - Open Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS