KF2EDGKBM-7.5-5P
MFR.Part #
KF2EDGKBM-7.5-5P
JLCPCB Part #
C7435684
Package
P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~24 1x5P 2.5 300V 5 5P 7.5mm Green Male Plug Screw Screw Connection (M2.5) Top Entry P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS