KF137TM-15.0-4P
MFR.Part #
KF137TM-15.0-4P
JLCPCB Part #
C6392820
Description
-40℃~+105℃ 1 115A 15mm 1kV 1x4P 2~20 35 4 4P M5 Plugin Screw Terminal Blocks ROHS