KF142R-7.62-8P
MFR.Part #
KF142R-7.62-8P
JLCPCB Part #
C7435833
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 14~22 15A 1x8P 7.62mm 8 800V 8P P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS