KF2EDGR-2.54-3P
MFR.Part #
KF2EDGR-2.54-3P
JLCPCB Part #
C577595
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 130V 1x3P 2.54mm 3 3P 5A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS