KF2EDGKC-3.5-7P
MFR.Part #
KF2EDGKC-3.5-7P
JLCPCB Part #
C2922801
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 1x7P 3.5mm 300V 7 7P 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS