KF2EDGVT-3.81-2*4P
MFR.Part #
KF2EDGVT-3.81-2*4P
JLCPCB Part #
C19711867
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2x4P 3.81mm 300V 4 8A 8P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS