KF2EDGR-2.54-10P
MFR.Part #
KF2EDGR-2.54-10P
JLCPCB Part #
C577602
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 130V 1x10P 2.54mm 5A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS