KF28SM-7.62-9P
MFR.Part #
KF28SM-7.62-9P
JLCPCB Part #
C964390
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x9P 2.5 24A 250V 7.62mm 9 9P Black Side Mount Straight With Cover Plate 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS