KF2EDGDJ-7.5-4P
MFR.Part #
KF2EDGDJ-7.5-4P
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x4P 4 400V 4P 7.5mm Green Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS