KF2EDGB-3.81-3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF2EDGB-3.81-3P
JLCPCB Part #
C6394089
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Board Side/Plug Green Hinged (Snap On) Through Hole Top Entry 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS