HT396V-3.96-7P
MFR.Part #
HT396V-3.96-7P
JLCPCB Part #
C577793
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x7P 3.96mm 300V 7 7P Board Side/Socket - Open Orange Through Hole 插件,P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS