KF2EDGRG-3.5-9P
MFR.Part #
KF2EDGRG-3.5-9P
JLCPCB Part #
C6392919
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x9P 3.5mm 300V 9 9P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle Push-Pull,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS