KF25R-7.62-10P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF25R-7.62-10P
JLCPCB Part #
C964165
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 12~22 1x10P 2-Side 2.5 24A 250V 7.62mm Black Right Angle 弯插,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS