KF205VB-7.5-6P
MFR.Part #
KF205VB-7.5-6P
JLCPCB Part #
C7435743
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1kV 1x6P 41A 6 6 6P 7.5mm Through Hole Plugin,P=7.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS