KF141V-2.54-2P
MFR.Part #
KF141V-2.54-2P
JLCPCB Part #
C475114
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 150V 2 2.54mm 20~26 2A 2P Through Hole 插件,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS