KF2EDGSV-7.62-3P
MFR.Part #
KF2EDGSV-7.62-3P
JLCPCB Part #
C577758
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 32A 3P 400V 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS