KF250NH-5.08-1P
MFR.Part #
KF250NH-5.08-1P
JLCPCB Part #
C976585
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 1.5 15A 16~20 1P 1x1P 450V 5.08mm Green 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS