KF2EDGVG-3.5-2P
MFR.Part #
KF2EDGVG-3.5-2P
JLCPCB Part #
C6392903
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x2P 2 2P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS