KF238-3.5-3P-2
MFR.Part #
KF238-3.5-3P-2
JLCPCB Part #
C3040516
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16A 16~24 1x3P 3 3.5mm 320V 3P Plugin,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS