KF239-7.5-7P
MFR.Part #
KF239-7.5-7P
JLCPCB Part #
C6392828
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12A 12~28 1kV 1x7P 2.5 7 7.5mm 7P Plugin,P=7.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS