KF2EDGR-3.81-8P
MFR.Part #
KF2EDGR-3.81-8P
JLCPCB Part #
C441188
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 3.81mm 300V 8 8A 8P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS